Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

“ENTECH – Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı”

Haziran 3 @ 08:00 - Haziran 5 @ 17:00

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TBB-Türkiye Belediyeler Birliği desteği ile “ENTECH – Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı”, COVİD 19 salgın koşulları göz önüne alınarak düzenlenen yeni fuar takvimi yoğunluğu nedeniyle 3-5 Haziran 2021 tarihinde yapılmasına karar verildi.

Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek fuarla eş zamanlı olarak “Sıfır Atık Forumu” CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. “ENTECH – Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı” katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji ve teknolojileri, kentsel çevre temizlik araçları sektörü firmalarını buluşturacak.

Sektörün lider firmalarının katılacağı ve son yeni ürünlerin sergileneceği fuar ile eş zamanlı olarak aynı zamanda gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere israfın önlenmesi, doğal varlıkların korunması, çevre dostu tüketim alışkanlığının kazandırılması ve atık yönetimi konularında farkındalık yaratmak için ENTECH – Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı’’ kapsamında düzenlenen Sıfır Atık Forumu, sektörün uluslararası temsilcilerinin yanı sıra kamu ve özel sektörün üst düzey yetkilileri ve öğrenciler tarafından takip edilmektedir.

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 3 @ 08:00
Bitiş:
Haziran 5 @ 17:00
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , ,
Website:
http://cnrcevrefuari.com/

Organizatör

Pozitif Fuarcılık A.Ş.

Mekan

CNR Expo