Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ISUW 2020 Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Fuarı

Mart 3 @ 08:00 - Mart 7 @ 17:00

ISUW 2020 Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Fuarı, Hindistan Smart Grid Forum’un (ISGF) önderliğinde 03 – 07 Mart 2020 tarihlerinde Yeni Delhi’de 6. kez düzenlenecek.

GÜNDER’in destekçileri arasında yer aldığı ISUW, trendleri tartışmak, akıllı şebeke ve akıllı şehirler alanında ki yeni nesil teknolojileri ve ürünleri sergilemek için Hindistan’ın önde gelen elektrik tesisleri, politika yapıcıları, düzenleyicileri, yatırımcıları ve dünyanın en üst düzey teknoloji uzmanlarını ve araştırmacılarını bir araya getirmektedir.

ISUW, Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler ile alakalı organizasyonlarda ilk beş organizasyondan biri olarak kabul edilmekle birlikte, çeşitli ülkelerden heyetler gelmekte ve partner ülke pavilyonları ile birlikte ilgili ülkelerdeki akıllı şebeke ve akıllı şehirlerin geliştirilmesi konularında anlaşma ortamı sağlanmaktadır.

Hindistan Smart Grid Forum (ISGF) Hakkında

ISGF, 2011 yılında Hint Enerji Sektörü’nde akıllı şebeke teknolojilerinin hızlandırılmış gelişimi için Hindistan hükümeti tarafından Kamu Özel Ortaklığı (PPP) girişimi olarak kurulmuştur. ISGF; MoP, Mnre, DoT, MoUD, MoHI vb. bakanlık kuruluşları, CEA, CPRI, CERC, NSGM ve NCIIPC, NITI Aayog ve devlet hükümetlerine bağlı diğer paydaşlar, elektrik hizmetleri ve elektrik düzenleme komisyonları gibi devlet kurumları ile yakından çalışmaktadır. ISGF, Hindistan’da pazar araştırma fırsatları arayan uluslararası kuruluşları, uluslararası teknolojilerin ve başarılı projelerin çoğaltılması konularını desteklemektedir.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: https://hhbexpo.com.tr/

Detaylar

Başlangıç:
Mart 3 @ 08:00
Bitiş:
Mart 7 @ 17:00
Etkinlik Kategori:
,
Website:
http://www.isgw.in/isuw-2020/

Mekan

Yeni Delhi
India + Google Haritalar