003 NOLU Farkındalık Seminerlerinin Yapılması, Soru Bankası Eğitim Çalıştayı ve Açılış Töreninin Yapılması A1.1 ve A1.2 Hizmet Alımı Sözleşmesine Yönelik İhaleye Davet:

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA)’nın “İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Sektörel Operasyonel Programı” kapsamında, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen GÜNDER VOC-Test Merkezleri (GÜNDERMYM) Projesi adlı ve TREESP2.3.TUYEP/P-03/17 numaralı projemizin uygulanması çerçevesinde, ihale kanunun hükümlerine uygun bir şekilde ihaleye açılmıştır.

Firmaların ya da firmalar liderliğinde kurulacak ilgili konsorsiyumları, özeti aşağıda ve ayrıntıları ekteki tam ihale dosyasının içindeki ‘İş Tanımı’nda sunulan hizmetlerin Basitleştirilmiş İhale prosedürü ile alımı için 06.10.2021 tarihine kadar teknik teklif ve fiyat teklifi* vermeye davet ediyoruz.

Aranan koşullara en uygun teklif değerlendirme komitesinde kabul edilerek, doğrudan resmi temsilci üzerinden hizmet sağlayıcı firma ile iletişime geçilip ilgili alım işlemlerine tüm istekliler tekliflerini gönderdikten sonra geçilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

GÜNDER 

*İhale davetimiz yeter sayıda başvuru alınarak başvuruya kapatılmıştır. Projedeki  kısıtlı süreç nedeniyle, 30 Eylül 2021 tarihi itibariyle Değerlendirme Komitesi’nin toplanması ve ihalenin sonuçlandırılması planlanmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.