Tayvan’ın Yeşil Endüstrisi ve Yenilenebilir Enerjideki İş Fırsatları, 16-18 Ekim 2019 tarihinde Tayvan’ın başkenti Taipei’de “Energy Taiwan 2019” Forum ve Fuarında görüşülecek.

Energy Taiwan 2019, 16-18 Ekim tarihleri ​​arasında Nangang Sergi Merkezi Salon 1’de (TaiNEX 1) gerçekleştirilecek. Dört ana enerji teması; Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi, HFC (Hidroflorokarbon) ve Akıllı Depolama başlıkları ile Asya’ya açılan kapı Tayvan’ın gelişen yeşil enerji sektörü masaya yatırılacak.

Energy Taiwan, Tayvan’daki yenilenebilir enerji için en profesyonel ve büyük platformu yapan 2019 Yenilenebilir Enerji Haftası kapsamında düzenlenecek. Yeşil enerji gelişiminin küresel bir trend haline geldiği bu dönemde, Tayvan hükümeti, son yıllarda yenilenebilir enerji geliştirme konusunda büyük bir çaba sarf ediyor. Ekonomik İşler Bakanlığı bünyesindeki Enerji Bürosu istatistiklerine göre, 2019 yılındaki artış 3.120.000 kilovat gerçekleşti ve yıllık %53.7’lik büyüme ile Tayvan’ın yenilenebilir enerji endüstrisinde büyük bir gelişme sağlandı.

“Dünyanın önde gelen güneş ve rüzgar enerjisi firmaları bir arada”

Güneş enerjisi üretim ekipmanlarından hücre teknolojilerine, yurtiçinde ve yurtdışında önde gelen firmalar, tedarik zincirlerindeki en yeni ürünlerini sunacak. Motech, AUO, TSEC, WINAICO ve Solaredge gibi dünyanın önde gelen invertör üreticileri Energy Taiwan’da olacak.

”Rüzgar Enerjisi Tayvan”, Ørsted, wpd Tayvan, Kopenhag Altyapı Ortakları ve EnBW, bu yılki all-star katılımcı grubunun büyük isimlerinden bazıları olurken Hollanda ve Danimarka ülke pavilyonları kurulacak. 

“Energy Taiwan 2019’da 17 binden fazla ziyaretçi bekleniyor”

Fuar süresince, Yenilenebilir Enerji Tedarik Zinciri Zirvesi, Rüzgar Enerjisi Forumu – Küresel Pazarda Endüstriyel Eğilim ve Gelişme ve Hidrojen Enerjisi gibi birçok forum ve seminer düzenlenecek. Uluslararası ve yerli uzmanların en son pazar trendlerini ve teknolojilerini paylaşmak için bir araya geleceği Endüstri Trend Forumu da Energy Taiwan’da yer alacak.

Energy Taiwan 2019, Tayvan’daki en büyük ve en profesyonel yenilenebilir enerji ticareti platformu olma özelliği taşıyor. Fuarın 17 binden fazla yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçi çekmesi bekleniyor. Ziyaretçi Ön Kayıt ve fuar ve etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.energytaiwan.com.tw/en_US/index.html

Write a comment:
*

Your email address will not be published.