Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Mayıs 21 @ 8:00 am - Mayıs 22 @ 5:00 pm

Küresel Akıllı Enerji Federasyonu (Global Smart Energy Federation-GSEF) tarafından düzenlenen ve GÜNDER’in Destekçileri arasında yer aldığı GSEF Enerji Dönüşümü Zirvesi21-22 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

2010 yılında ABD Enerji Bakanlığı ve ABD GridWise Alliance tarafından Washington D.C.’de kurulan, kar amacı gütmeyen bir düşünce kuruluşu olan GSEF, ulusal akıllı şebeke ve akıllı enerji birliklerinden oluşuyor.

GSEF’in Temel Faaliyetleri:
• İşbirlikleri ve ortaklıklar yoluyla hızlı enerji geçişini, şebeke modernizasyonunu, dijitalleşmeyi, e-mobiliteyi ve araç-şebeke entegrasyonunu desteklemek
• Akıllı enerji, akıllı şebekeler, hidrojen ekonomisi, e-mobilite konularında çığır açan fikirler, inovasyon ve vaka çalışmaları üzerine uluslararası alışverişi teşvik etmek; ve Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, Robotik, Web 3.0, Blockchain, Metaverse vb. gibi gelişen teknolojiler
• Kamu ve özel sektörün yanı sıra çeşitli alanlardaki kamu hizmetleri ve teknoloji sağlayıcıları arasındaki diyalog ve iş birliklerinin kolaylaştırılması.

21-22 Mayıs 2024’te dünyanın dört bir yanından İstanbul’a gelen üst düzey uzman, enerji dönüşümü için elektrik şebekesi modernizasyonuna odaklanacak.

GSEF Enerji Dönüşümü Zirvesi (GETS) broşürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:
Melike Elci, melike@gsef-ets.org

Detaylar

Başlangıç:
Mayıs 21 @ 8:00 am
Bitiş:
Mayıs 22 @ 5:00 pm
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
Website:
http://www.globalsmartenergy.org/

Organizatör

GSEF

Mekan

İstanbul Haliç Kongre Merkezi
to top