Kurumsal Üyeler

+300

Kurumsal Üye

Güneş enerjisi sektörünün buluşma noktası.

GÜNDER ÜYESİ OLDUĞUNUZDA

Büyük bir Ailenin PARÇASI olursunuz.

GÜNDER Üyeleri, güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektöründeki küresel & ulusal gelişmeler hakkında güncel bilgilere sahip olur, tüm dünyadaki şirketlerle, profesyonellerle ve karar geliştiricilerle bağlantı kurma fırsatı yakalar ve enerji dönüşümü hareketinin bir parçası haline gelir.

GÜNDER'İN KURUMSAL ÜYE FİRMALARI (Alfabetik Sırayla)
07 PANELSAN PANO ELEK. MLZ. TİC. VE SAN. LTD ŞTİ.

07 Panelsan San. ve Tic. Şti. 1998 yılında kurulmuş, elektrik panosu imalatı alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisidir. Genç ve dinamik şirket profilini, tasarım ve kurulum aşamalarındaki yenilikleri takip ederek korumayı başarmıştır.

AKBACAKOĞLU ENERJİ ÜRETİM ELK. İNŞ. TURZ. SAN. VE TİC A.Ş.

Dünyada daha sürdürülebilir bir yaşam sağlamak için yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yaparak geleceğimizi inşa ediyoruz.

AKFEN YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.

Akfen Yenilenebilir Enerji, Türkiye’nin en iyi doğal kaynaklarına sahip bölgelerinde çoğu son 5 yılda devreye alınmış ve çeşitlendirilmiş modern enerji santralleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

AKKAŞOĞLU GRUP ENERJİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yatırımcılara güneş, fotovoltaik sistemler konusunda proje geliştirmeyle ilgili resmi başvurularda danışmanlık ve onaylı projelerde ürün seçimi ile ilgili saha uygulaması konusunda A dan Z ye çözüm sunuyor.

ALFA SOLAR ENERJİ A.Ş.

Alfa Solar Enerji yenilenebilir enerji kaynaklarından, güneş enerjisi sektöründe gerçek kalite anlayışı ve üretim tecrübesini Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesinde deneyimli Teknik kadrosu ile fotovoltaik (PV) panel üretim tesisinde dünyaya örnek, kendi geliştirdiği farklılıklarla ultra modern tesiste sıfır hata anlayışı ile yalın üretim yaparak yüksek kalitede fotovoltaik (PV) panelleri gururla üretmektedir.

ANKARA SOLAR ENERJİ A.Ş.

Ankara Solar Enerji İnşaat A.Ş. 2013 yılında Türkiye’de yerli malı solar panel üretimi yapmak için kurulmuştur.

ARÇELİK KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

ARGESİM MAKİNA GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

(SEVEN Sensor Solutions) ArGesim, geç mühendis kadrosundan aldığı güç ile Ar-Ge faaliyetleri yürütmekte ve yüksek teknoloji alanında ülkemizin sanayileşme hedeflerine hizmet etmeyi borç bilip bu misyon doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

ARKAT ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş.

Arkat Alüminyum Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketi 2014 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş, alüminyum profil üretimi ve eloksal kaplama hizmeti veren bir firmadır.

ASUNİM YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ İNŞ. MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

asunim, 20 yılın üzerindeki deneyiminin sağladığı avantaj ile fotovoltaik güneş enerjisi alanında uzmanlaşmıştır ve 15’in üzerinde ülkede hizmet vermektedir.

AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.

Aydem Enerji’nin, yenilenebilir enerji üretimi alanında faaliyet gösteren şirketi Aydem Yenilenebilir Enerji olarak, doğal kaynakların, çevrenin ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarının sürdürülebilirliğini gözeten yaklaşımımızla yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıyoruz.

BAKIRLAR ENERJİ A.Ş.

Bakırlar Enerji, fotovoltaik sektörüne bilinçli bir şekilde yatırım yaparak bu sektörde 10 yıldan daha fazla deneyime sahip teknik ekibini kurmuştur.

BAŞARIARGE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ELK. ELEKTR. YAZILIM MAK. SAN. VE TAAH. TİC. A.Ş.

Başarıarge Enerji Teknolojileri A.Ş., Başarı Holding ve Başarı Yatırımlar A.Ş.'nin ortak iştiraki olarak yenilenebilir enerji teknolojileri üzerine araştırma ve geliştirme yapmak amacıyla 2013 yılında Ankara'da kurulmuştur.

BEYTEPE DANIŞMANLIK ELEKTRİK ENERJİ İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

Beytepe Enerji, yenilenebilir enerji sistemleri üzerine EPC (Engineering-Procurement-Construction) ve O&M (Operating & Maintenance) hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

BORÇELİK ÇELİK SANAYİ TİCARET A.Ş.

Türkiye'nin En Büyük ve En Yüksek Kaliteli Galvanizli Çelik Üreticisi Borçelik.

BUREAU VERİTAS GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Test, Gözetim ve Belgelendirme hizmetlerinde dünya lideri.
Müşterilerimize varlıklarının, ürünlerinin ve altyapılarının kullanım ömrü boyunca yardımcı olur, kaliteyi güvence altına almalarına, maliyetleri azaltmalarına, verimliliği artırmalarına ve daha sorumlu, sürdürülebilir bir kültür sağlamalarına yardımcı oluruz.

CAUTHA TURKEY YENİLENEBİLİR ENERJİ İNŞAAT A.Ş.

Cautha, yenilenebilir enerji endüstrisinde dünya çapında faaliyet gösteren, müşterilerine ve onların günlük ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan bir şirkettir.

CB GRUP ENERJİ A.Ş.

GES Bakım-Onarım ve Servis Hizmetleri sektöründe yapacağı tüm faaliyetlerde; Kalite Yönetim Sistemleri öngörüleri çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır.

CN ENERJİ ÜRETİM SİS. VE YÖNETİMİ A.Ş.

Cn Enerji Üretim Sistemleri ve Yönetimi A.Ş. firmamız 2007 yılında kurulduktan sonra faaliyete geçerek enerji sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

CW ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. A.Ş.

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 2010 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır. Yıllık 1,3 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle Avrupa ve Türkiye'nin en büyük güneş paneli üretim firmasıdır. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Uzak Doğu’da da 2009 yılından bu yana güneş paneli üretimi gerçekleştirmektedir.

ÇELİK KONSTRUKSİYON YAPI SAN. TİC. A.Ş.

2008 Yılında Vizyon Makine olarak kurulan firmamız 2015 Yılında Çelik Konstrüksiyon Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş. isim değişikliği yaparak firmamız '' Kaliteli , Hızlı , Güvenilir ve Akıllı Çözümler '' ilkelerinden ödün vermeyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇEPAŞ Galvaniz Demir Çelik Mad. İnş. Nak. Tic. Ve San A.Ş.

Çepaş, 2013 yılında imzaladığı anlaşma ile İspanyol endüstri devi Gonvarri Industries ile ortaklığa adım atmış ve 2018 itibari ile %100 oranda Gonvarri Industries üyesi olmuştur. Böylece Çepaş’ın yerel gücü, global bilgi birikimiyle birleşmiştir.

ÇEVTAŞ ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Çevtaş, Türkiye’de Çevre Teknolojisi vizyonu ile kurulmuş ilk şirkettir. Bu bilinçle 35 yıldır sektördeki ilkeli duruşu ve yüksek teknoloji, hizmet anlayışı ile sektörü ileri taşımış ve gelecek nesillere örnek bir şirket olmuştur. Ayrıca bünyesinde yetiştirdiği teknik personel de aynı vizyon ve ilkeler ile ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir.

DAXLER ENERJİ A.Ş.

Daxler Enerji A.Ş. Endüstriyel ve Derya ortak girişimi olup yenilikçi güneş paneli üretimi yapan güneş enerjisi ekipmanları ve güneş enerjisi çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir.

DKN ENERJİ METAL İNŞ. TAAH. SAN. TİC. A. Ş.

2012 yılında elektrik taahhüt işleri yapmak amacıyla kurulan DKN Enerji Anonim Şirketi; sektörün ihtiyaçları doğrultusunda iş kollarına mekanik taahhüt işlerini eklemiş ve 2015 yılından itibaren elektromekanik alanında hizmet vermeye başlamıştır. Hızla gelişen teknolojileri deneyimli kadrosu ile takip ederek kısa zamanda birçok projeye imza atmıştır.

DOMİNO FUARCILIK (EIF)

DOMİNO Fuarcılık’ın hedefi çağdaş teknolojiyi en iyi şekilde değerlendirerek, Türkiye’deki fuarcılık ve kongre turizmini mevcut ve sürekli gelişmekte olan bilgi, birikim ve 20 yıla yakın deneyime sahip birim yöneticilerinin tecrübeleri ile daha ileri noktalara taşımaktır. Referanslarındaki süreklilik ise bu hedefine ulaşmadaki kararlığının en açık göstergesidir.

EFEKTİF ENDÜSTRİYEL ENERJİ A.Ş.

Efektif Endüstriyel Enerji A.Ş. yenilenebilir enerji ve enerji verilimliği alanlarında faaliyet göstermek üzere 2008 yılında kurulmuştur.

EJDER GLOBAL LOJİSTİK OTOMOTİV VE PAZARLAMA LTD. ŞTİ.

Ejder Global Lojistik olarak, Uluslararası Karayolu – Havayolu – Denizyolu taşımaları, Ulusal Parsiyel ve Komple, Proje Taşımacılık – Dağıtım – Depolama hizmetlerini sunmaktayız.

EKİNLER ENDÜSTRİ A.Ş.

Ekinler Endüstri, kurulduğu 1984 yılından bu yana Beyaz Eşya, Kombi, Otomotiv, Güneş Enerjisi, Akü sektörlerindeki önde gelen firmalara çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Uzman ekibi ve Uluslararası yönetim sistemleri altyapısıyla ürün ve imalat tasarımına dayalı elektromekanik parçaların üretiminde öncüdür.

EKO Yenilenebilir A.Ş.

Eko Yenilenebilir Enerjiler A.Ş. 2013 yılında kurulmuş olup, yenilenebilir enerjiler sektöründe EPC, proje geliştirme ve yatırım hizmetleri sunmaktadır.

ELİN YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş.

ELİN A.Ş. adı altında 1981 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkartmadan tamamlamış olup, yaptığı bütün işleri örnek gösterilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bitirilen işler incelendiğinde aynı firmayla defalarca iş yapmış olmamızdan anlaşılacaktır.

ELİT SOLAR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ San. ve Tic. A.Ş.

ELİT SOLAR ENERJİ Ülkemizin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak, güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmak, insanlığın geleceğini yeni teknolojilerle desteklemek amacıyla solar sistemler sektörüne girmeye karar vermiş ve Elit Solar Enerji Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş’yi kurmuştur. Uzman yönetim kadrosunu genç ve dinamik ekibiyle birleştiren aynı zamanda ileri teknoloji kullanarak yenilikçi tasarımlar gerçekleştiren mühendis ekibini oluşturan Elit Solar Enerji, yılık 300 MW’lık yüksek kalite tam otomasyon, üretim hattı kullanarak uzun ömürlü ve güvenilir güneş enerjisi panellerini üreterek hizmet vermektedir. 10 BB half cut cell teknolojisi ile 535W-550W Monofacial, Bifacial ve Topcon yeni nesil güneş panelleri üretmektedir.

ELTEMTEK ELEKTRİK TESİSLERİ MÜH. MÜTE. DANIŞ. VE TİC. A.Ş.

ELTEMTEK, Enerji Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Artırılmasına Dair Yönetmelik kapsamında; Enerji verimliliği alanında bina ve sanayi kategorilerinde etüt, proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 26/11/2020 tarihinde yetkilendirilmiştir. ELTEMTEK, ticari/hizmet binalarının ve sanayi tesislerinin, enerji verimliliği alanındaki etüt, proje ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

ENERJİSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş.

Enerjisa Üretim’in stratejik önceliklerinden biri yenilenebilir alanda yeni yatırımlar gerçekleştirilmesini sağlamaktır. 2020 yılında işletmeye alınan Balıkesir Rüzgar Enerji Santrali ve Tufanbeyli Santrali’nde yer alan hibrit güneş santralleri, 2022 yılında devreye alınan Erciyes Rüzgar Enerji Santrali ve YEKA 2 ihalelerinin tamamını kapsayan 1.000 megavatlık rüzgar enerji santrali yatırımları ile yenilenebilir enerji yatırımlarına devam edilmektedir.

EPLUS ENERJİ A.Ş.

E-Plus Enerji, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanlarında kurucularının uzun yıllardır sahip olduğu deneyimini yenilikçi bir yaklaşımla genişletilerek, enerji sektöründe yaşanan dönüşüme uygun sistemsel çözümlerin geliştirilmesi amaçlanarak kurulmuştur. 2014 yılında enerji sektörüne giren firmamız 200 MW üzerinde is deneyimi olan uzman kadrosu ile PV güneş enerjisi alanında çatı üzerine veya araziye kurulan; lisanslı, lisanssız, öz tüketim Güneş Enerji Santralleri için; EPC (Anahtar Teslim Sistem Kurulumu), PV sistemlerde kullanılan ürünlerin tedariki, Proje Geliştirme & Danışmanlık ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin Bakım & Onarımı alanlarında hizmet vermektedir.

ERA GRUP ALUMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

2021 yılında Bursa’da kurulan Era Grup Alüminyum, Alüminyum mekanik işleme konusunda hizmet vermektedir. Şirketimiz, kurulduğu günden bu yana konusunda uzman ekibi ile müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Çözüm odaklı yaklaşımımız ile kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz ile yurtiçi ve yurt dışı projelerde yer almaktayız.

ERL SOLAR MONTAJ SİST. A.Ş.

Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren tasarım, mühendislik, üretim ve montaj firmasıdır. Kırk yılı aşan tecrübesi ile metale form veren bir şirket olarak, yenilikçi tasarım, yüksek üretim kapasitesi ve çok farklı sahalarda edindiği uygulama deneyimi ile kurulumu kolay, uluslararası kalite standartlarında projeler geliştiriyoruz. 10 yılda 1500 MW üzerinde güneş enerjisi santrali kurarak sektörün lideri olduk. ERL, çeyrek asrı aşan metal işleme tecrübesi, 10 yıllık sektör deneyimi ile güneş enerjisi projelerinizde doğru iş ortağınız olacak.

EUROPOWER ENERJİ (GİRİŞİM ELEKTRİK) VE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş.

38.000m² ‘lik bir üretim alanında faaliyet gösteren Europower Enerji A.Ş. deneyimli, çözüm odaklı ve nitelikli bir mühendislik ekibi ile AG-OG-YG elektrik sistemleri için ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir. Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilir ve uluslararası olarak akredite edilmiş laboratuarlarda tip-testinden geçirilir. Europower Enerji proje tasarımı, proje yönetimi, otomasyon & SCADA, işletmeye alma, denetim faaliyetleri yapar.

FİBA YENİLENEBİLİR ENERJİ HOLDİNG A.Ş.

Fiba Yenilenebilir Enerji Fiba Holding tarafından yenilenebilir enerji projelerinin geliştirilmesi, üretim tesislerinin kurulması ve enerji ticareti faaliyetlerinde bulunması amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, ulusal ve uluslararası pazarda saygın ve tanınmış bir oyuncudur. Finans ve finans dışı alanlarda faaliyet gösteren, marka değeri yüksek iştiraklerden oluşan bir yatırım portföyüne sahiptir.

FİMER Turkey Yenilenebilir Enerji Sistemleri Ticaret A.Ş.

FIMER dünyanın dördüncü büyük solar inverter tedarikçisidir. FIMER solar inverterler ve mobilite sistemleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Dünyada 1100 çalışanı vardır ve her türlü uygulamaya yönelik kapsamlı solar çözümler portföyü sunar. FIMER’in kendi konusundaki kabiliyetleri Ar-Ge alanında sürekli yatırım gerektiren cesur ve esnek yaklaşımlarla daha da güçlenmektedir. Dünyada 26 ülkedeki ofisi, yerel eğitim merkezleri ve üretim merkezleri üzerinden, FIMER müşterilerine ve enerji sektörünün sürekli evrim geçiren dinamiklerine her zaman yakın durmaktadır.

FORM ELEKTRİK İNŞ. MÜH. A.Ş.

Form Elektrik, 2000 yılında enerji sektöründeki yenilikleri takip ederek, geleceğe bugünden hazır olmak vizyonu, sürdürülebilir koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve "Dağıtım Sistemlerinde Uzman" sloganı ile faaliyetlerine başlamıştır.

GALTEK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Galip Mühendislik olarak 1977 Yılında başlayan taahhüt çalışmalarımız, 1996 yılından itibaren GALTEK Mühendislik Elektrik İnşaat Makina San. Tic. Ltd. Şti. adı altında devam etmektedir.

GAZİOĞLUSOLAR ENERJİ SAN. ve TİC. A.Ş.

Gazioğlu Solar Enerji A.Ş. olarak; gelişen ve değişen dünyanın enerji ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, son teknoloji makine parkurlarıyla, sıfır hata prensibiyle üretim yapmayı, yenilenebilir enerji sektöründe ülke ekonomimize katkı sağlayıp, ülkemizin enerjide dışa bağımlılığı azaltmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize; A+ kalitede, maksimum verim elde edebilecekleri uzun ömürlü ürünlerle çözüm ortaklığı sunuyoruz.

GELİŞİM SOLAR ENERJİ A.Ş.

Gelişim Solar Enerji Anonim Şirketi, bir grup şirketinin parçasıdır. Bu grubun öncülüğünde ve Gelişim Tekstil A.Ş. önderliğinde 2018 yılında, güneş enerji sistemleri sektöründe tecrübe edinmiş profesyonel mühendisler ve ekip arkadaşlarıyla Konya’da kurulmuştur. Gelişim Tekstil A.Ş. güneş enerji sistemleri sektörünün yanı sıra eğitim sektöründe de yatırım yaparak Anadolu Gelişim Okulları ile bilinçli, kendine güvenen nesiller yetiştirilmesinde öncülük etmektedir.

GENERAL SOLAR ENERJİ LTD. ŞTİ.

2013'ten bu yana anahtar teslimi Güneş Enerjisi Santrali kurulumları gerçekleştiren Generalsolar Enerji, Türkiye'nin birçok yerinde devreye aldığı başarılı projelerden edindiği bilgi, tecrübe ve büyüyen teknik kadrosu ile uzmanlaşmış olduğu GES projeleriyle ilerleyişini sürdürmektedir.

GEST ENERGY SAN. VE TİC. A.Ş.

GEST Enerji, Güngör Şirketler grubunun enerji sektöründe faaliyet gösteren bir koludur. 20 yıldan fazla international tecrübeye sahip mühendis ve yönetim kadrosu ile yenilenebilir enerji konusunda faaliyetine başlamıştır. GEST Enerji fotovoltaik panel üretimi ve entegrasyonlarının yanısıra, anahtar teslim projeleri EPC ( mühendislik, tedarik ve inşaat) yüklenebilecektir.

GİNLONG (SOLİS) TECHNOLOGİES CO. LTD.

2005 yılında kurulan Ginlong Technologies (Stok Kodu: 300763.SZ), en deneyimli ve en büyük güneş invertörü üreticilerinden biridir. Ginlong'un konut, ticari ve büyük ölçekli sistem kullanıcıları için uygun maliyetli çözümleri, hem ev sahiplerinin hem de işletmelerin yanı sıra dünya çapında enerji üreticileri ve yenilenebilir enerji yatırımcılarının katılımını sağlayarak güneş tedarik zincirinin her seviyesinde değer sunmaktadır. Solis markası altında sunulan şirketin güneş invertörü ürün grubu, en sıkı uluslararası sertifikalar altında onaylanmış birinci sınıf güvenilirlik sağlamak için yenilikçi dizi teknolojisini kullanmaktadır.

GİRAYHAN ENERJİ İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

GİRAYHAN ENERJİ İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

GLOBAL CAPİTAL FİNANCE GmbH

Global Capital Finance, dünya çapındaki kamu ve özel sektör müşterilerine yenilikçi tavsiyeler sunan uluslararası bir finansal danışmanlık hizmetleri firmasıdır. 2000 yılında kurulan ve 2005 yılından bu yana stratejik olarak yenilenebilir enerji sektörüne odaklanan şirketimiz, yenilenebilir enerjinin tüm ana alt sektörlerini kapsıyor: Karada ve Denizde Rüzgar, Solar PV ve Solar CSP'nin yanı sıra Hidro, Biyokütle, Biyogaz, Jeotermal, Atık -Enerji ve Depolama.

GOODWE Inverter Enerji Sistemleri Servis Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

GoodWe, evinizde kendi güneş enerjinize sahip olmanız için temiz elektrik üreten çözümler sunar. Üstün güvenlik ve kolay kurulum özelliklerine sahip konut çözümleri söz konusu olduğunda, GoodWe güneş enerjisine geçiş yapan ev sahipleri için ideal seçimdir. Rakipsiz yeşil enerji deneyiminin, en uygun güneş enerji kullanımının, daha düşük elektrik faturasının ve daha birçok avantajın keyfini çıkarın.

GÖKTEKİN ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Göktekin Enerji 2015 yılında EPC (Engineering, Procurement & Construction) hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. 2016 yılını uzun vadeli stratejilerimiz doğrultusunda bir hazırlık dönemi olarak geçiren şirketimiz bu dönemde ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini almış, teknik ve idari ekip altyapısını kurmuş, Türkiye’de çok yeni olan Güneş Enerjisi Sistemleri üzerine gerekli tüm eğitimleri tamamlamıştır.

GÖZE ENERJİ İNŞAAT DANIŞMANLIK TURİZM SAN. TİC. A.Ş.

Göze Enerji, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli düzeyde kullanılarak, ülke ekonomisine katkı sağlanması ve sürdürülebilir bir yaşam için ihtiyaç duyulan enerjinin yenilenebilir enerji kaynakları aracılığıyla sorunsuz şekilde üretilmesi noktasında enerji piyasasında anahtar teslim projelere imza atarak, enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile entegre bir hizmet sunmaktadır.

GTC GÜNEŞ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

GTC Dış Ticaret Ltd, 1993 ‘de İstanbul’da kadın girişimci tarafından kadın ana ortaklı olarak kuruldu. 1993-2017 arasında aralıksız ABD ‘de yerleşik Sears Roebuck & Sons ile KMart Corporation ‘a Türkiye’den tekstil ve konfeksiyon ihracatı yapan şirket, 2004 ’te merkezini Adıyaman’a taşıyarak tekstil boyahanesi de kurdu. 2010 yılı itibariyle yeni sektör arayışında olan firma, 2012’de güneşe girmeye karar verdi ve 2013’te Adıyaman’da çok amaçlı, esnek ve ARGE ye uygun bir güneş panel üretim hattı oluşturdu.

HATKO TEKNİK DONANIMLAR MÜMESSİLLİK VE TİC. A.Ş.

1988 Yılında Hatko Şirketler Grubu bünyesine katılan Hatko Electronics, 1969 yılında kurulmuş ve Türkiye’de terminal ve konnektör üreten lider firmadır. Kendi bünyesinde bulunan ürün geliştirme, kalıp tasarım, kalıphane, preshane bölümleri ve kaplama tesisleri ile Hatko Electronics standart ürün portföyüne ek olarak müşterilerinin terminal ve konnektör ihtiyaçlarına müşteri odaklı çözümler sunabilmektedir.

HSA ENERJİ A.Ş.

HSA Yatırım’ın iştiraki olan HSA Enerji, 1 Eylül 2021 itibariyle Manisa OSB’de bulunan tam otomasyona dayalı fabrikasında faaliyete başladı. 10.000m² kapalı alanda kurulan ilk fabrikasında 500MW/yıl kapasite ile Mavi Çam Güneş Panelleri’nin ve JA Solar panellerinin üretimini yapan HSA Enerji, ikinci fabrikasıyla 2023 yılında tek parselde 1GW/yıl üretim kapasitesine ulaştı. Kalite kontrol kriterleri ve süreçleri, üretimde kullanılan hammaddeler ve ürün reçetesinin tüm süreçlerini stratejik iş birliği içerisinde olduğu global partneri JA Solar ile birlikte yürütmektedir. HSA Enerji, Türkiye’de 11 Busbar M10 (182mm) yarım hücre teknolojisi ile güneş paneli üretimi gerçekleştiren ilk şirket olma özelliğine sahiptir.

HUAWEI TECHNOLOGIES CO., LTD.

Huawei önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyü oluşturduk. ICT çözümlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, 170'den fazla ülke ve bölgede kullanılmakta, dünya nüfusunun yaklaşık üçte birine hizmet sunmaktadır. 195.000'den fazla çalışanıyla Huawei, geleceğin bilgi toplumunu olanaklı kılmayı ve İletişimde Daha İyi Bir Dünya kurmayı amaçlamaktadır.

IBT ENERJİ SİS. MÜH. İTH. İHR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Temelleri 2011 yılına dayanan IBT SOLAR ENERJİ, ülkemizin yüksek güneş enerjisi potansiyeline olan inancıyla, kurumsal deneyimlerin aktarılması ve bu potansiyelin en doğru yöntemlerle değerlendirilerek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakılması adına Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermektedir.

ICARUS ENERJİ DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Güneş Enerjisi Teknolojileri zincirinin tamamındaki 16 yıllık tecrübemiz ve global ofislerimiz ile fırsatları, arz ve talebi buluşturuyoruz...

ISTRICH ENERJİ-Mühendislik & Müşavirlik A.Ş.

Istrich Enerji, Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri verdiği müşterilerinin talepleri doğrultusunda, Türkiye sınırları içerisinde Yenilenebilir Enerji Projeleri geliştirmekte olup, bu hususta verilen çalışmalar çoğunlukla Güneş Enerjisi Santralleri, Hidroelektrik Santraller, Biyogaz Santralleri ve Rüzgar Santrallerinden oluşmaktadır.

ISUN ENERJİ A.Ş.

Isun Enerji olarak; ana odak noktamız güneş enerjisidir. Yaklaşımımızın temelinde yenilikçi ürünlerimizle insanları buluşturmak ve güneş enerjisini hayatımızın bir parçası haline getirmek var. Ana hedeflerimizden biri de güneş enerjisinde hem iç hem de dış pazarlarda lider kuruluş olmaktır.

İNCİTAŞ MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. A.Ş.

1952’den bugüne, otomotiv sektörünün temel parçalarından oluşan ürün gamı ile (akü, jant, lastik) pazarda varlığını sürdüren İNCİTAŞ, bunun paralelinde teknolojik gelişim ve yenilikleri takip eden anlayışı ile de gücünü ve farklılığını göstermektedir. 1952 yılında Sn. Cevdet İnci tarafından kurulan İncitaş, İnci Holding’in temelini oluşturan ilk şirkettir.

İNGETEAM SRL

Ingeteam Solar PV İnvertörleri, OG Trafo Güç İstasyonları, Akü Depolama Dönüştürücüleri, Öz tüketim çözümleri, İzleme Sistemleri ve İşletme ve Bakım hizmetleri.

İNOVAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

2021 yılında bir TETICO Teknik Ticaret A.Ş. müteşebbisi olarak, hızla gelişen enerji depolama alanında mühendislik, tasarım, üretim ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmek üzere kurulmuştur.

İNŞ.EL İNŞAAT ELEKTRİK TAAHHÜT TİCARET A.Ş.

İNŞEL A.Ş. OTUZ yılı aşkın bir süredir Ankara’da, OG ve AG Elektrik malzemeleri, OG/AG ve Zayıf Akım Kabloları, Aydınlatma Armatürleri, Elektrik Tesissat malzemeleri sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üreticilerinin çözüm ortaklığını yapan, bu konuda Tedarik ve teknik destek sağlayan bir kuruluştur. Son yıllarda önemi hergün daha da artan yenilenebilir enerji alanında da ürün yelpazesini genişleten İNŞEL A.Ş , 2015 yılından itibaren SOLAR malzeme tedariğinde de hizmet vermeye başlamış olup ,2021 yılında Solar kablo pazar payını %20 ler seviyesine çıkarmıştır.

İSOTEC ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ISOTEC Enerji 2007 yılından bugüne dek Türkiye ve Avrupa sahalarında 200 MW’ın üstünde güneş enerjisi montaj sistem /konstrüksiyon tedarik ve kurulumunda yer alarak güneş enerjisinden elektrik üretimi sektöründe öncülük çözümleri ile kendini ispatlamıştır. Şirketimizin geliştirmiş olduğu arazi ve çatı güneş enerjisi montaj sistemleri, kaliteli hizmeti ve deneyimli ekibi ile müşterilerine uygun fiyat politikası uygulamaktadır.

İSTANBUL ÇAĞRI ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

10 yılı aşkın enerji sektörü tecrübesine sahip ekibimiz; rüzgâr, doğalgaz, biyogaz, elektrik ticareti alanlarında hem yatırımcı hem de profesyonel olarak yer almıştır. Bu bilgi, birikim ve tecrübeyi Güneş Enerjisi Sistemleri sektörüne aktarmak üzere bir araya gelen ekibimiz, İstanbulGES ile Türkiye’nin her noktasında ve yurt dışında EPC ve bakım-onarım hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. Paydaşlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çıktığımız bu yolda firmamız yurt içi ve yurt dışı GES yatırımcılarına kaliteli hizmet ve doğa dostu çözümler sunmaktadır. İstanbulGES, yenilenebilir enerji alanındaki projeleri ile gelecek nesillere yenilikçi, sürdürülebilir ve daha yeşil bir dünya bırakmayı ilke edinmiştir.

KADOOĞLU İNŞAAT GAYRİMENKUL YATIRIM VE TİCARET A.Ş.

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul; inşaat, akaryakıt istasyonları ve gayrimenkul alanlarında yatırımlar gerçekleştiren bir şirket olma özelliğine sahiptir. İnşaat: Şirketin kendi mülkiyetinde bulunan tüm yatırımların inşaatları ile akaryakıt istasyonları, AVM’ler, hastaneler, özel konutlar, fabrikalar, iş merkezlerinin inşaatlarını gerçekleştirilmektedir. Kadooğlu Yatırım ve Gayrimenkul; yap-sat sistemi ile bir çok konut inşaatı gerçekleştirmiş olup, son olarak 2014 yılında satışına başlanan 660 adet konut ve 12 dükkandan oluşan konut projesini hayata geçirmiştir.

KALYON GÜNEŞ TEKNOLOJİLERİ ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ

Kalyon Holding’in bu ilkesel yaklaşımının bir ürünü olan Kalyon PV, Türkiye ve dünyada her yıl artan nüfus ile gelecek kuşakların artan enerji ihtiyacını sağlamak amacıyla kuruldu. Güneş enerjisi alanında sadece Türkiye’nin değil dünyanın sayılı Fotovoltaik Panel Fabrikası ve Güneş Enerjisi Santrali yatırımlarına imza atan Kalyon Holding’in, güneş enerjisi alanındaki ilk yatırımı olan Kalyon Fotovoltaik (PV) Güneş Teknolojileri Fabrikası (Kalyon PV) 19 Ağustos 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır.

KIVANÇ ENERJİ ÜRETİM A.Ş.

2006 yılında kurulan Kıvanç Enerji Üretim A.Ş. enerji sektörünün farklı alanlarında hizmet sunan bir şirketler topluluğudur. ‘’Fotovoltaik Panel Üretim Fabrikası’’, ‘’Enerji Santrallerinin İnşası ve İşletmesi’’, ‘’Elektrik Üretimi’’, ‘’Elektrik Satışı ve Ticareti’’ ile birlikte Enerji sektörünün dört farklı alanında faaliyet göstermektedir. Fotovoltaik Panel Üretim Fabrikası; 2023 yılı Ocak ayı itibariyle 250 bin metrekarelik bir alanda En son teknoloji kullanılarak, yüksek verimli güneş panelleri üretimine başlamıştır. Yıllık 1.2 GW/yıl güneş paneli üretim kapasitesi ile elektrik üretim portföyünde yenilenebilir kaynakların payını artırarak kaynak çeşitlendirme hedef ve vizyonu doğrultusunda yatırımlarımıza devam ediyoruz. Ayrıca Şirketimiz; Ülkemizin yüksek potansiyele sahip olduğu alanlardan Güneş, Rüzgâr ve Hidroelektrik enerjisi alanında yatırım yapmaktadır. Hidroelektrik Enerji Santralleri, Rüzgar Enerjisi Santralleri, Lisanslı ve Lisansız Güneş Enerjisi Santralleriyle toplam 232 MW’ın üzerinde kurulu güçle faaliyet göstermekteyiz. Sürdürülebilirliğe her açıdan katkı sağlayan projeler gerçekleştirme ilkesiyle hareket etmekte, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarını en verimli düzeyde kullanılması ve ekonomimize kazandırılabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

KONELSİS KONTROL ELK. SİST. OTO. MÜH. İNŞ. TAAH. A.Ş.

Konelsis Enerji Anonim Şirketi 2001 yılında Ankara Merkezli Olarak Kurulmuştur.Hizmet Verdiği Enerji,Maden,Su ve Sanayi Sektörlerinde Anahtar Teslimi Elektrik,Otomasyon,İnşaat Çözümleri Sunan Bir Firmadır.Kurulduğu Tarihten Günümüze Uzanan Tecrübeleri ile Hizmet Verdiği Sektörlerde Yüzlerce İş Bitirme Ünvanına Sahip Olmuştur.

LAZER SOLAR ENERJİ ALÜMİNYUM SİSTEMLERİ A.Ş.

Lazer Solar Enerji Alüminyum Sistemleri, projelendirmeden, uygulama sonrası hizmete kadar işin her sürecinde en önemli prensipleri 'kaliteli hizmet', 'müşteri memnuniyeti', ve 'zamanında iş teslimi'dir. Tüm çalışanları için bir okul özelliği taşımaktadır. Teknik ve idari kadrosu, alüminyum sektöründe deneyimli, yetenekli ve profesyoneldir.

MASFEN İNŞAAT ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Güneş Enerjisi Sektörünün Türkiye’de ilk adımlarını atmaya başladığı 2013 yılının hemen ardından Masfen Enerji olarak, 2014 yılında faaliyetlerimize başladık ve bu sayede sektörün öncü firmalarından biri olduk. Kalite odaklı yaklaşımımız ve yenilikçi bakış açımız ile kısa sürede birçok projede yer aldık. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında bugüne kadar tamamladığımız enerji projelerimiz ile sürdürülebilir ve temiz enerji kullanımına yönelik önemli katkılarda bulunduk. Hedefimiz, güvenilir ve sürdürülebilir enerji projelerimiz ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın enerji ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunmaya davam etmek.

MİR SOLAR ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Mirsolar Enerji; yıllık 200 MW üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili endüstri 4.0 üretim hattı ile Sakarya ilinde yerli fotovoltaik modülleri üreterek ülke ekonomisinin dinamiklerine pozitif katma değer sağlamaktadır.

MİTOS MÜHENDİSLİK A.Ş.

MİTOS Mühendislik A.Ş. güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi santralleri başta olmak üzere yenilenebilir enerji sektöründe birçok alanda projelendirme, yatırım danışmanlığı, kurulum ve bakım & onarım hizmetleri vermek amacıyla Ankara'da kurulmuş yerli bir mühendislik firmasıdır.

MK YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2021 yılında kurulan MK Yenilenebilir Enerji Sistemleri; yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı, ekonomik, verimli ve çözüm üreten bir firmadır. Türkiye’nin coğrafi konumu nedeniyle sahip olduğu yüksek güneş enerji potansiyelini kurumsal deneyimleri ile birleştirerek, enerji üretim tesislerinin geliştirilmesi, inşaası ve işletilmesi faaliyetlerini sürdürmektedir.

MNY ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Güneş paneli ve çatı danışmanlığı. Ürünler Membran özellikli BIPV çatılar ve güneş modülleri.

NATUREL YENILENEBILIR ENERJI TIC AS.

2009 yılında Türkiye’de güneş Enerjisi Sektöründe “yüksek kalite çözümler sunmak” anlayışıyla, alanında uzmanlaşmış yönetim kadrosu ve personeli ile faaliyetine başlayan Naturel Enerji Türkiye’nin önde gelen Güneş Yatırımcısı ve EPC firmalarından biridir.

NLB SOLAR ENERJİ A.Ş.

NLB Solar, 1979 yılında cam sektörüyle imalat hayatına başlayan bir ailenin 3. jenerasyon temsilcileri tarafından 43 yıllık birikimiyle Güneş Enerjisi sektörüne odaklanmak amacıyla kurulmuştur. ​

ÖDÜL ENERJİ TAAH. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Ödül Enerji 2013 yılında, Mimarsinan OSB’de güneş ışığını konutlar, ticari ve bir çok benzeri amaçlı kullanım için elektriğe çevirecek yüksek performanslı solar ürünler üretmek, ürünlerin yurt içi ve özellikle yurt dışı pazarlarda satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

ÖZGEN ENERJİ VE TİCARET A.Ş.

Güneş Enerjisi sektöründe tecrübeli bir EPC olarak, değişik çözümler sunuyoruz. Özgen Solar, enerji sektöründe elli yılı aşkın tecrübesi ile faaliyet gösteren Özgen Elektrik firmasının, güneş enerjisi sektöründeki markasıdır. Özgen Solar, uygun yapı (fabrika, sanayi tesisi, depo, ev, apartman, ofis, devlet daireleri) ve arazi şartlarının bulunduğu her yerde, çatı, cephe ve zeminde, anahtar teslim fotovoltaik panel uygulamalarıyla temiz ve yenilenebilir enerji üretimini hedeflemektedir.

ÖZKOYUNCU ENERJİ ÜRETİM SAN. Ve TİC. A.Ş.

Özkoyuncu Enerji Üretim San. ve Tic. A.Ş., Özkoyuncu Madencilik Metalurji İnşaat San. ve Tic. A.Ş. tarafından yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı elektrik üretim tesisleri yatırımı yapmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. Bugün Özkoyuncu Enerji A.Ş., güneş enerjisine dayalı yatırımlar konusunda enerji sektöründe tanınan, tecrübeli ve güvenilir bir şirket durumundadır.

PANTECH ALÜMİNYUM A.Ş.

Pantech Alüminyum A.Ş., alüminyum, gıda, enerji, madencilik ve girişim sermayesi alanlarında faaliyet gösteren Panda Grubu tarafından “Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme ile paydaşlarımıza ve ülkemize değer yaratmak” misyonu ile 2020 yılında kurulmuştur. Ankara Başkent OSB’deki tesislerinde alüminyum profil üretimi gerçekleştiren 30.000 m2 alan üzerinde 18.000 m2 kapalı alanda kurulu tesisi ile başta endüstriyel profiller başta olmak üzere standart profiller, ekstrüzyon presleri, eloksal hattı, dikey ve yatay boya hattı, Eksiksiz bir şekilde mekanik işlem makinelerini bünyesinde bulunduran modern ve entegre bir tesise sahiptir.

POINT ENERJİ

Doğru strateji ve uzman mühendislerimizle güneş enerjisini hayatın her alanına taşıyoruz. Çatı panelleri ve güneş enerji tarlası kurma alanlarında hizmet veriyoruz. Arazi fizibilitesi, en doğru ekipmanın seçimi ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızın yönlendirmeleri çevreci, verimli çözümler sunmamızı sağlıyor.

POWER SOLAR ENERJİ ELEKTRONİK ÜRETİM A.Ş.

Power Solar olarak, yenilenebilir enerji alanında yatırımlar yapan müşterilerimize anahtar teslim projeler sunuyoruz. Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi başta olmak üzere, alanında uzman kadromuz ile tüm yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji uygulamalarında;projelendirme, ürün temini, montaj, entegrasyon ve işletme hizmeti veriyoruz.

PVI Elektrik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. Enerji Üretim Tesisleri Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

Yenilenebilir Enerji Üretim Projeleri, Dizayn, Proje, Danışmanlık, Denetim Hizmetler

PRYSMIAN GROUP TÜRKİYE

Yaklaşık 140 yıllık deneyimi ve dünya çapında 50'den fazla ülkede 29.000 çalışanı ve 108 fabrikası ile, yüksek teknoloji gerektiren pazarlara odaklanmıştır. Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.; bugün dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe lider olan Prysmian Group’un Türkiye operasyonudur. Firmanın merkezi, 1964 yılından bu yana Mudanya’da (Bursa) yer almaktadır ve toplam 180.000 m²'lik açık alan (79.000 m² kapalı alan) üzerinde faaliyet göstermektedir.

RALEN Enerji Mühendislik Yazılım Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Ege Üniversitesi’nde görev yapan araştırmacılar tarafından, üniversitenin bir spin-off’u olarak KOSGEB “Ar-Ge İnovasyon” hibe desteği ile İzmir’de kurulan RALEN, yenilenebilir enerji teknolojileri alanında, özel tasarım esnek FV modül üretiminden FV tesis kurulumuna kadar kapsamlı faaliyetler gerçekleştiren bir teknoloji Ar-Ge ve EPC firmasıdır.

RENAMA ENERJİ MÜH. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

Sektördeki deneyimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile Güneş enerjisinden elektrik üretimi (fotovoltaik enerji) sektörünün öncü ve en güçlü kuruluşlarından dır. Ürün ve hizmetlerinin uluslararası yetkinlik, kalite ve standartta karşılayacak düzeyde olmasına önem veren Renama Enerji, üstün nitelikli insan kaynağı, teknolojiyi çok yakından takip etme ve uygulama becerileri ile seçkinleşmektedir. Projelendirmeden, TEDAŞ kabul hizmetlerine, altyapı inşaat ve montajından, elektrikasyona kadar tüm anahtar teslim santral kurulum işlemlerini yetkin teknik ekipleriyle kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

RHOFA ENERJİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Rhofa Energy; Rhofa Grup’un bir iştiraki olarak 2020 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde yüksek verimli fotovoltaik (PV) hücreler, fotovoltaik (PV) paneller ve güneş enerjisinden elektrik üretim sistemleri geliştirme ve üretme amacıyla kurulmuş inovatif bir yenilenebilir enerji firmasıdır.

SAMLI SOLAR ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1978 yılında Mak. Müh. Cemil SAMLI tarafından Samlı Makine Ticaret olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, 1980'de Akdeniz Güneş Enerjisi adı altında o dönemde çok yeni olan "termal güneş kollektörü sistemleri"nin üretimini ve kurulumunu gerçekleştirmeye başladı. 1992 yılından bu yana Samlı İnşaat adı altında müteahhitlik hizmetlerini sürdürmektedir. 2014 yılında ise End. Müh. Peykan SAMLI ve Mimar Kamil SAMLI'nın firmaya katılmasıyla, yenilenebilir enerjiler üzerine araştırmalar yapılmış, güneşten elektrik üreten PV tesislerin danışmanlık, mühendislik, satın alma ve uygulama faaliyetlerini yürütmek amacıyla SAMLI SOLAR firması kurulmuştur.

SARPER GÜNAY ENERJİ A.Ş. (WIN SOLAR)

Win Solar olarak, ülkemizin enerji alanında dışa bağımlılığını azaltmak, doğal enerji kaynağımız olan güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmak hedefi ile yola çıktık. Paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın güneş enerjisi sistemlerine geçiş süreçlerinde sunduğumuz hizmetler ile kazan kazan yaklaşımını benimsedik. Bu kapsamda uzun yıllar enerji sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası deneyime sahip kadromuz ile hizmet verdiğimiz marka ve kurumlara katma değer sağlıyoruz. Win Solar olarak, sürdürülebilirlik kriterleri kapsamında da çevre dostu enerji yatırımlarının hayata geçirilmesi ve doğal kaynaklarımızın verimli kullanılarak ekonomiye kazandırılmasına katkıda bulunuyoruz.

SCHMID PEKİNTAŞ GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Schmid Pekintaş, 2014 yılında Schmid ve Pekintaş Grup şirketleri ortaklığı ile kurulmuş olan bir fotovoltaik güneş paneli üreticisidir. Schmid Group, 150 yılı aşkın geçmişi ile dünyada güneş enerjisi sektörünün öncüsü ve lider ekipman üreticisidir. Pekintaş Grubu ise 60 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen kuruluşlardan olup, özellikle endüstriyel binalarda kullanılan sandviç panel üretiminde liderdir. Schmid Pekintaş, sektörlerinde lider konumda bulunan bu iki güçlü grubun birleşmesiyle kurulmuş bir firmadır. Schmid Pekintaş güneş paneli üretim tesisi Düzce’de 35.000 m2 alan içerisinde, 12.500 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Üretimde kullandığı üstün otomasyon teknolojisi ile Türkiye’de fotovoltaik güneş paneli üretiminde kalite farkı yaratmayı hedefleyen Schmid Pekintaş, projelendirmeden, anahtar teslimine kadar müşterilerine hizmet sunmaktadır.

SELEK ENERJİ PROJE DAN. MÜH. HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2015 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz güneş enerjisi sektöründe, Uluslararası Standartları ve Yönetmelikleri göz önünde bulundurarak dünya çapındaki partnerlerimizin ihtiyaçlarını karşılayan tasarımlar ile mühendisliğin sınırlarını belirleyerek en efektif tasarımlar ve projeler üretmekteyiz. Firmamız yenilenebilir enerji alanında projelendirme, ürün tedariği, EPC ve danışmanlık üzerine hizmet vermektedir. Müşterilerimize bu hususlarda mühendislik bilgilerimizi kullanarak en iyi kalite ve en uygun fiyatı bir araya getirerek müşterilerimizin daha fazla kazanç elde etmesini sağlıyoruz.

SENERJİ ELEKTRİK TEKNOLOJİ AŞ

Sürdürülebilir gelecek yaklaşımımızla 2000 yılından beri verdiğimiz sözleri yerine getirerek işleri layıkıyla ve zamanında gerçekleştirmek, şirketimizin vazgeçemeyeceği en önemli ilkesidir. İhtiyaçlarınızı doğru anlayarak, optimum tasarım, kaliteli ekipman ve özenli uygulamayla yüksek performanslı sistemleri rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

SET PREFABRİK SAV. GÜV. TEK. TİC. LTD. ŞTİ.

Set Solar, Yenilenebilir Enerji Yarı İletkenleri İmalatı yapmaktadır. Korgun, Çankırı merkezli Sürdülebilir Enerji Teknolojileri şirketidir.

SGS SUPERVİSE GÖZETLEME ETÜD KONTROL SERVİSLERİ A.Ş.

1933 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan SGS Türkiye, 1976 yılında şimdiki adı olan SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri adını almıştır. SGS Türkiye bugün, Türkiye’nin lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketidir.

SKY SOLAR ENERJİ İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımı ve çevreci çözümlerin adresidir, Uzman kadrosu ile yüksek verimlilikte anahtar teslimi GES projeleri hazırlar, projeye özel çözümler geliştirerek yenilikçi sonuçlara ulaştırır, Yatırımın, ömrü boyunca verimliliğini yitirmemesi için üretim aşamasında sistemin bakım ve onarımını üstlenerek üreticiye rehberlik eder, proaktif kontrol ve izleme hizmetleri verir, detaylı raporlar hazırlar, Topluma, çevreye ve insana olan saygısının bir sonucu olarak, tüm çalışmalarında çalışanı ve çevreyi korumayı temel ilke edinmiştir.

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri ARGE Üretim San ve Tic. A.Ş.

2014 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da olan şirketimiz; Türkiye, Almanya, ve Ukrayna'da bulunan ofisleri ve Gebze’de 23.500 m² alan üzerinde kurulu üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Gebze, Kocaeli’deki üretim tesisimizde arazi ve çatı güneş enerjisi santrallerinde kullanılmak üzere kristal silikon hücre bazlı yüksek verimli fotovoltaik güneş paneli üretilmektedir. Yıllık 1.200MW üretim kapasitesine sahip, 23.500 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji otomatik üretim hatlarımızda Multi Busbar, PERC, Half-Cut Cell ve Bifacial teknolojileri kullanılarak, verimliliği yüksek, üstün kaliteli güneş paneli üretimi gerçekleştirilmektedir.

SOLAR OFİS ENERJİ A.Ş.

Şirketimiz, güneş enerjisi santrallerinin ihtiyacı olan İNVERTÖR ve PANEL TEDARİKÇİSİ olarak faaliyet göstermektedir. Bunun yanında tek çözüm ortağı anlayışı ile güneş enerjisi santrallerinin yatırımcı için gerekli olan UZAKTAN İZLENMESİ, enerji dağıtım şirketleri için SCADA sistemlerinin tasarım ve uygulaması konularında da faaliyet göstermektedir.

SOLAR SANTRAL ENERJİ A.Ş.

Santral Enerji dünyada ve ülkemizde her geçen yıl önemi artan Güneş Enerjisine Dayalı Elektrik Üretimi Santrallerine (GES) yönelik proje geliştirme aşamasından finansmana, santralin kurulumundan işletmesine kadar müşterilerine bütüncül hizmet sunmaktadır. Şirket kurucularından Sun-Unlimited A.Ş 2017 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe faaliyette olup Türkiye, Lübnan, Tunus ve Afganistan dahil olmak üzere 350MW’ın üzerinde projede yer almıştır. Aynı zamanda birçok yatırımcı ve müteahhit şirkete yatırım danışmanlığı, kontrat yönetimi, teknik şartname hazırlanması, inşaat dönemi saha denetimi, ihale danışmanlığı, müşteri ilişkileri yönetimi ve proje geliştirme konularında hizmet sağlamaya devam etmektedir.

SOLAR START ENERGY SYSTEMS

Solar Start, fotovoltaik güneş paneli üretmek üzere Ankara ASO 2. Bölge’de 15.000 m² kapalı alana kurulmuş tesisinde, son teknoloji üretim hattıyla faaliyete başlamıştır.

SOLPEG

Bağımsız PV denetim uzmanları olarak kazançlı yatırımlarınız için sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz. Başta üretim raporlaması, santral planlaması, santral denetimi, yazılım geliştirme ve eğitimleri olmak üzere PV sistemlerin her aşamasında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız. Projelerinizin münferit gereksinimlerini tespit ederek, proje bazlı güvenli çözümler üretiyoruz.

SONNEN REPUBLİK ENERJİ İNŞ. MAK. OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş. (SternLicht Energie)

2017 yılında %100 Alman sermayesi ve teknolojisi ile Diyarbakır’da kurulan STERNLICHT ENERGIE AŞ, ürün ve hizmetlerini; kalite ve uzun kullanım ömrü üzerine bina etmiştir. Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 alanda kurulu tesislerimizde, • 120 MW/yıl kapasiteli PV panel üretimi, • Sistem modelleme ve tasarım süreçleri, • Ürün ve sistem araştırma-geliştirme faaliyetleri, • Tesis işletme, bakım ve onarım süreçleri, hizmetleri sunan bir yüksek teknoloji şirketiyiz.

STAUBLİ SAN. MAK. VE AKS. TİC. LTD. ŞTİ

Stäubli, dört özel Bölümüyle küresel bir mekatronik çözüm sağlayıcısıdır: Elektrik Konnektörleri, Akışkan Konnektörleri, Robotik ve Tekstil. Pek çok endüstriyel sektörde üretkenliğini artırmak isteyen müşterilere hizmet vermektedir. Şu anda dört kıtadaki 50 ülkede bulunan temsilcileri ile 29 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir grubuz. 5700 kişilik küresel iş gücümüz, uzun vadeli destekle kapsamlı çözümler sağlamak için neredeyse her sektörden müşterilerle iş ortaklığı yapmak amacıyla özveriyle çalışmaktadır. Esasen 1892’de Horgen/Zürih’te küçük bir atölye olarak kurulan Stäubli, günümüzde Pfäffikon, İsviçre’deki genel merkezden yönetilen uluslararası bir gruptur.

SUNGROW TURKEY ENERJİ SİS. SERVİS HİZM. SAN. VE TİC. A.Ş.

Sungrow Power Supply Co., Ltd. ( "Sungrow"), 2021 itibariyle dünya genelinde 269 GW'yi aşkın kurulu gücü ile dünyanın en güvenilir invertör markasıdır. Üniversite Profesörü Cao Renxian tarafından 1997 yılında kurulmuş olan Sungrow, endüstrideki en büyük özel AR & GE takımıyla kamu, ticari, endüstriyel ve mesken uygulamalarına yönelik PV invertör çözümleri, enerji depolama sistemleri ve ayrıca uluslararası çapta tanınan değişken PV tesisi çözümleri sunan geniş ürün portföyü ile solar invertörlerinin araştırma geliştirmesinde bir liderdir. PV alanında 25-yıllık geçmiş performansı ile Sungrow ürünleri, 150 ' yi aşkın ülkede bulunan tesislere güç vermektedir.

SUNLEGO (PLURAWATT) ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş.

Her geçen gün artan enerji talebi, fosil kaynakların gün geçtikçe tükenmesi ve çevreye verdiği zararlı etkiler dolayısıyla tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de yenilenebilir enerji kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Sunlego Enerji Sistemleri A.Ş. ülkemizin ihtiyaç duyduğu bu talebe kayıtsız kalmayarak 2009 yılında yenilenebilir enerji alanında Ar-Ge şirketi olarak kurulup 2012 yılında yatırımlarına başlamıştır. 2013 yılında Plurawatt markası ile solar enerji sektörüne yeni bir soluk getiren Sunlego Enerji Sistemleri A.Ş, deneyimli ve vizyoner yönetim kadrosuyla birlikte solar enerji alanında iddialı olacağını belli etmiştir.

SUNVİTAL ENERJİ LTD. ŞTİ.

Enerji insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından, aynı zamanda ülke ekonomisinin de en önemli unsurlarından birisidir. Hem sanayileşme yolunda, hem de günlük hayatımızda vazgeçilmezimiz olan, yaşantımızın tümüne bakıldığında adeta hava-su gibi bir önem teşkil eden enerji konusunda neler yapabiliriz düşüncesinden yola çıkarak Sunvital Enerji firmasını kurduk.

TEKOM-PUK ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Coğrafyamıza ve Dünyamıza karşı sorumluluklarının bilincinde olan, çevre konularına duyarlı, paydaşları ile birlikte toplam kalitede fark yaratmayı hedefleyerek bu doğrultuda hareket eden, “kablo taşıyıcı sistemleri” sektöründe 1977’den beri yanıbaşınızda, yaratıcı bir tecrübeyiz. Dünya çapında, müşterilerimize hem mühendislik hem de kalite anlamında en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ve zengin tasarımlara sahip ürünlerimizle Türkiye ve Dünya pazarında emin adımlarla ilerliyoruz.

TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş.

Şişecam, Türkiye'nin cam ihtiyacını karşılamak amacıyla İstanbul'un Paşabahçe semtinde 4 Temmuz 1935'te kurulan cam fabrikasıdır. Fabrikanın bu semtte kurulmasıyla birlikte Paşabahçe semti cam üretimi ile anılır olmuştur. Şişecam Topluluğu ana faaliyet alanları cam ve kimyasal üretimi olan bir sanayi topluluğudur.

UCENMİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
UCENMI, EPC şirketlerini ve güneş enerjisi santralleri için gerekli ürünleri satan tedarikçileri birbirine bağlayan bir platformdur. EPC firmalarının ürünlerini temin edebilecekleri ve en uygun teklifleri en hızlı şekilde alabilmeleri için çeşitli satıcılara ulaşabilecekleri bir merkezdir.
ULUSOY ELEKTRİK A.Ş.

Orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için çok çeşitli elektrik ekipmanının entegre üretim platformu olarak Türkiye’nin dinamik gücünü küresel arenaya taşıyan ve sektör lideri olarak kendi alanına ışık tutan Ulusoy Elektrik A.Ş., 1985 yılında bir mühendislik şirketi olarak kuruldu. Orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için sunmuş olduğu ideal çözümler ile Türk elektromekanik endüstrisinin önde gelen oyuncularından biri haline geldi. Bugün gelinen noktada ulusal ve uluslararası platformda göstermiş olduğu başarı, geniş ve kaliteli ürün gamı, yatırımları ve nitelikli hizmet anlayışı ile pek çok başarılı projeye imzasını atmış bulunuyor.

UNITED SOLAR ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

United Solar, yatırımcılara ve son kullanıcılara, Güneş Enerjisi projelerinin geliştirilmesi ve anahtar teslimi projeler konusunda sonuç odaklı çözümler ve uygulamalar sunmaktadır.

USLU DEMİR ÇELİK PAZARLAMA SANAYİ TİCARET A.Ş.

1958 yılında “Uslular Kollektif Şirketi” ismiyle Mustafa Uslu tarafından kurulan Uslu Demir Çelik, inşaat malzemeleri tedariki ile ticaret hayatına Çorum’da başlamıştır. 1963 yılında Samsun’a taşınan firma, bu tarihten itibaren çelik ürünleri tedarikine odaklanmıştır. Uslu Demir Çelik, köklü geçmişi ve dürüst iş anlayışıyla sektördeki saygın firmalar arasında yer almaktadır. Uslu Demir Çelik, ülkemizin 5 limanına yakın konumda deposundan 50’ye yakın ülkeye ihracat yapmaktadır. İskenderun, Ereğli, Samsun ve Gebze’deki stokları ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hızlı ve esnek tedarik çözümleri sağlamaktadır.

VAM MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİC. LTD. ŞTİ. (TARIK BUDAK GRUP)

Şirketlerimiz Türkiye’nin önde gelen güvenilir kuruluşlarından olup,ülkenin birçok bölgesinde başarılı işlere imza atmıştır,Türkiye’nin doğusundaki pek çok yerleşim yerinin elektrikle ile kez tanışmasına katkı sağlamıştır. 50 yıllık tecrübesi ve birikimiyle firmalarımız her gerilimdeki elektrik tesislerinin; proje,montaj,devreye alma,işletme,mühendislik ve müşavirlik işlerini başarıyla yerine getirebilecek konumdadır.

VERGO ENERJİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. AŞ.

VERGO ENERJİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 2015 yılında Kemalpaşa Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi’nde, 6.000m² kapalı 10.000m² açık toplam 16.000 m² alana sahip fabrikasında faaliyet göstermeye başlayıp, 150’den fazla çalışanı ile devam etmektedir. Son teknoloji makine parkı ile modern solar panel taşıyıcı konstrüksiyon sistemleri dizayn etmektedir.

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. (SOLAREX)

Türkiye’nin en köklü fuarcılık şirketlerinden olan Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. bünyesinde bir çok sektörden fuar barındırmaktadır. Fuarcılıkta uzman ekibi ile Solarex İstanbul, İstanbul Hırdavat Fuarlarının organizasyonunu yapan ihtisas fuarlarında deneyimli bir fuar şirketidir.

VOLTA GRUP ENERJİ SAN. TİC. A.Ş.

Volta Enerji, sektöründeki ihtiyaçları ve potansiyelleri öngörerek gereksinimleri karşılamak ve yön vermek üzere 2014 yılında kurulmuş, 2020 yılında kurumsal kimliğini değiştirerek Integra Enerji adını almış, 2022 yılında ise bugünkü halini almıştır. Kısa olan bu yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en büyük ve başarılı enerji firmaları arasında olmayı hedeflemektedir.

YAPIDETAY ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yapıdetay, güneş enerjisi konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren inovasyon odaklı tasarım, mühendislik ve üretim firmasıdır. Tüm çatılara yönelik solar montaj sistemleri üretme hedefiyle yola çıkan firmamız yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda artan bir hızla aranan bir marka olmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin beklentilerine katma değer yaratan yenilikçi ürünlerimizle çözümler sunuyoruz.

YENELSİS ENERJİ SAN. ve TİC. A.Ş.

Yenelsis enerji,güneş enerjisi alanında gerçekleştirdiği sayısız proje ile edindiği tecrübeleri rüzgar,biyokütle ve jeotermal enerji türlerine aktarıp ,bu enerjileri ihtiyaç ve koşullara doğrultusunda birbirleriyle sentezleyen yenilikçi bir anlayışla kurulmuştur.

YİĞİT AKÜ MALZEMELERİ A.Ş.

Yiğit Akü A.Ş.; hızla gelişmekte olan ülkemizin güçlü yatırımcılarından birisi olarak, 1976 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bugün 40.000 m2 alana sahip üretim üssü niteliğindeki fabrikasında, en ileri teknolojiyi hayata geçiren Yiğit Akü A.Ş., yıllık 7.000.000 akü üretim kapasitesine sahiptir.

YP ENERJİ A.Ş.

Enerji dünyasında taahhüt şirketi olarak değerli işverenlerin ve yatırımcı bir şirket olarak değerli müşterilerimizin, kalite, teknik uzmanlık, güvenlik ve zamanında teslim konularındaki talep ve beklentilerini karşılamak. Rekabetçi olmak, piyasada güvenli ve sorumluluk bilinci içinde bir büyümeyi gerçekleştirmek. Şirket olarak büyümemizde yenilikçilik, bilimsel araştırma-geliştirme ve pazar koşullarına uyumu esas almak, Çalışanlarımızın ehliyet ve sadakati ile işverenlerimizle güçlü bağ oluşturmak, esnek yönetim ve dinamik çalışma yürütmek, Diğer güçlü ve uzman şirketlerle işbirliği yapmak, Enerji sektörünün değişik alanlarında da faaliyette bulunmak, Hizmet kalitesi, iş güvenliği, verimlilik ve çevre koruma bilincimizi sürekli geliştirmek.

YUSUF KABUKÇU NAK KABLO ELEKTRİK MALZEMELERİ İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Nak kablo tesisat , bakır ve alüminyum iletkenli alçak gerilim , asansör, bükülgen ve solar kablo üretimini gerçekleştiren uluslararası standartlarda firmadır.

ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

Zorlu Enerji şirketleri bünyesinde yer alan ve halka açık tek şirketi olan Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ tarafından yürütülen elektrik ve buhar üretimi ile bunların satışı başta olmak üzere elektrik ticareti, elektrik dağıtımı, solar panel satışı ve dağıtımı, doğal gaz ticareti ve dağıtımı, elektrikli araç şarj istasyonları ağı altyapısı gibi enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile bütünleşmiş bir hizmet karmasına sahiptir.

to top