Neden Üye Olmalısınız?

GÜNDER’e Katılın, Güneş Enerjisi Sesinin Parçası Olun!

Sektörde GÖRÜNÜRLÜĞÜNÜZÜ artırırsınız,

GÜNDER üyesi web sitesi ile solar.ist platformunda firma logosu ve web sitesiyle yer alır, kurumsal tanıtım katalogları ile süreli yayınlarda, firma çalışmaları ve iletişim bilgileri yayınlanarak sektör takipçilerine kolaylıkla ulaşır.

Güneş enerjisi politikalarının geliştirilmesinde SÖZ SAHİBİ olursunuz,

GÜNDER üyesi yasal gelişmeleri yakından takip edebilir, güneş enerjisi politikalarını şekillendirmeye dahil olur, karar geliştiricilerle düşüncelerini paylaşabilir, üreticiler, test ve araştırma enstitüleri ile politika belirleyicilerden oluşan güçlü bir güneş enerjisi ağına ayrıcalıklı erişim sağlar.

Sektörde FARK yaratırsınız,

GÜNDER üyesi güneş enerjisi konusunda işini doğrudan etkileyecek temel konular hakkında güncel bilgilerden faydalanarak sektörde diğerlerinden bir adım önde olur.

Kurumlarla işbirliğinizde DESTEK alırsınız,

GÜNDER üyesi dünya üzerindeki şirketlerle, profesyonellerle ve karar geliştiricilerle bağlantı kurma fırsatı yakalar ve güneş enerjisi küresel hareketinin bir parçası haline gelir.

Pazar bilgi ve verilerine HIZLI ve KOLAY ulaşırsınız,

GÜNDER üyesi sertifikalar, ülke raporları, yönetmeliklerin ulusal ve uluslararası standartlarda uygulanması konusundaki güncellemelere ilk elden ulaşır.

Sektörel etkinliklere İNDİRİM kazanırsınız,

GÜNDER üyesi birçok etkinliğe katılım ücretinde büyük indirimler yakalar ve tasarruf sağlar.

Süreli yayınlarla bilgileriniz hep GÜNCEL kalır,

GÜNDER üyesi tarafsız ve araştırmacı süreli yayınlarla, sektörü ücretsiz ve yakından takip eder.

Uluslararası alanlarda TEMSİLİNİZ sağlanır,

GÜNDER üyesi yeni uluslararası pazar fırsatlarının geliştirilmesi ve güneş enerjisi araştırma programlarının genişletilmesi faaliyetlerinde markası ile yer alır.

Tüm dünyadaki temel güneş enerjisi ağından FAYDALANIRSINIZ,

GÜNDER üyesi uluslararası kongreler, bölgesel konferanslar, devam etmekte olan politika ve eğitim programları ve diğer networking etkinlikleri sayesinde şirketlerle, profesyonellerle ve karar geliştiricilerle bir araya gelme fırsatını yakalar.

Büyük bir ailenin PARÇASI olursunuz.

GÜNDER üyesi tüm dünyada güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektöründeki gelişmeler hakkında güncel bilgi sahibi olur, dünya üzerindeki şirketlerle, profesyonellerle ve karar geliştiricilerle bağlantı kurma fırsatı yakalar ve dünya güneş enerjisi hareketinin bir parçası haline gelir.

to top