Yaklaşan Etkinlikler

Intersolar Avrupa Güneş Enerjisi Konferans ve Fuarı 2024

Münih

GÜNDER ve Üyeleri, Dünyanın Önde Gelen Güneş Enerjisi Fuarı, "Intersolar Avrupa Fuarı"için 19-21 Haziran 2024 tarihleri arasında Münih’te olacak. GÜNDER Standı Salon A4 Stand No: 654'te görüşmek dileğiyle.

Uluslararası Fotovoltaik Bilimi ve Teknolojileri Konferansı (PVCon) 2024

ODTÜ KKM

GÜNDER'in Teknik Sponsorlar arasında yer aldığı, "Uluslararası #Fotovoltaik Bilimi ve Teknolojileri Konferansı (#PVCon)" serisinin dördüncüsü, ODTÜ-GÜNAM tarafından 🗓 3-5 Temmuz 2024 tarihleri arasında 📍 ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bilim ve Organizasyon Komiteleri, Özet Başvuruları ve Önemli Tarihler, Konferans Konuları, Sponsorluk, PVCon serisinin önceki etkinlikleri gibi konularda daha kapsamlı bilgi almak için konferansın web sitesini ➡ www.pvcon.org ziyaret edebilirsiniz.

EU PVSEC 2024: European Photovoltaic Solar Energy Conference and Exhibition, 23-27 Eylül 2024, Viyana, Avusturya

The EU PVSEC is the largest international Conference for Photovoltaic research, technologies and applications and at the same time a PV Industry Exhibition, where specialized PV Industry presents technologies, innovations and new concepts in the upstream PV sector. It gathers the global PV community to present and discuss the latest developments in Photovoltaics, to network and to conduct business. It…

to top