Üyelik Koşulları

Üyelik Koşulları

ÜYELİK TÜRÜÇALIŞAN SAYISITEMSİL ADEDİYILLIK AİDAT
GÖNÜLLÜ ÜYELİK 
BİREYSEL ÜYELİK 11.000 TL
KURUMSAL ÜYELİK1 – 50114.500 TL
50 VE ÜZERİ324.000 TL
KAMU KURUMU 30
 

Banka Hesap Bilgileri

HESAP ADIULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ TOPLULUĞU TÜRKİYE BÖLÜMÜ
Maltepe Vergi Dairesi – Vergi No:8900234028
BANKAAKBANK
ŞUBEBAKANLIKLAR ŞUBESİ
ŞUBE KODU153
IBAN NOTR98 0004 6001 5388 8000 1597 00 (TL HESABI)
IBAN NOTR86 0004 6001 5300 1000 1597 13 (EURO HESABI)
SWIFT CODEAKBKTRIS

GÜNDER’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. GÜNDER üyelerinin faydalanacağı fırsatları altta kısaca özetledik. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

o   Bu yıl 30. Yılımızı dolduruyor olmanın mutluluğunu yaşadığımız GÜNDER; günümüzde, kamu kurumlarının yönetici ve personelleri, üniversite öğretim üyeleri, güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren sanayicilerden ve güneş enerjisi sevdalısı gönüllülerden oluşan Türkiye’nin önemli bir sivil toplum kuruluşudur.

 

o   Derneğin amaç ve faaliyet alanları kapsamında faaliyet gösteren ve yasal olarak dernek üyeliğine engel bir durumu olmayan tüzel kuruluşlar ve gerçek kişiler, derneğe üye olabilir.

 

o   GÜNDER’in web sitesinde ve solar.ist platformunda firma logosu ile yer alır, firmanın web sitesine doğrudan link verilir. Bkz. Kurumsal Üyeler.

 

o   GÜNDER kurumsal tanıtım kataloglarında firmanızın bilgileri, logosu ve kısaca tanıtım metniyle beraber üretim alanlarınıza yer verip sektör takipçilerine kolayca ulaşım sağlanır.

 

o   GÜNDER üyeleri yasal çalışmaları yakından takip eder, güneş enerjisi politikalarını şekillendirmeye dahil olur, karar geliştiricilerle düşüncelerini paylaşabilme imkanından faydalanır.

o   GÜNDER üyesi üreticiler, test ve araştırma enstitüleri ve politika belirleyicilerinden oluşan güçlü bir güneş enerjisi ağına ayrıcalıklı erişim sağlar.

 

 

 

o   Dernek organları, komisyonları ve çalışma gruplarında seçilme ve oy kullanma hakkınız olur.

 

o   GÜNDER üyesi güneş enerjisi konusunda işini doğrudan etkileyecek temel konular hakkında güncel bilgilere ulaşır.

 

o   Yönetim Kurulu ve Genel Kurul sunumlarından ve tutanaklarından; güneş enerjisi alanında temel endüstriyel konulardaki önemli yayınlardan ve özel atölye çalışmalarından faydalanır.

 

o   GÜNDER web sitesinde, haber portalı Solar.ist üzerinden ve GÜNDERGİ yayınında basın bülteni, duyuru ve etkinlik haberleriniz yayınlanır ve Günder sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşılır.

 

o   GÜNDER etkinliklerinde GÜNDER üyelerine özel fiyatlarla sponsorluk fırsatlarından yararlanılır.

 

o   Yurt içi ve yurtdışı fuarlarda GÜNDER standında fuar boyunca sizleri de temsil edecek tanıtım materyallerinde yer alırsınız.

to top